העסק בקשיים? לא הולך כפי שציפיתם? הבנק מאיים לעקל את החשבון? שוקלים להכריז על פשיטת רגל ולחסל את העסק?

לפני שאתם מקבלים החלטה פזיזה או מתייאשים לגמרי ממהפך חיובי-זהו הזמן לפנות לריאלפיקס ולהציל את העסק מקריסה ופעמים רבות אף להעלותו על דרך המלך ולחזור להרוויח.

כל עסק נפתח עם שאיפות גדולות וחלומות ורודים על עסקים משגשגים ופורחים, זרימת לקוחות יפה ומחזור רווחים בעליה מתמדת. לא בכל המקרים הולכים החלומות והמציאות יד ביד וישנם עסקים רבים שלאחר תקופה קצרה או ארוכה של פעילות מוצאים את עצמם בתוך פלונטר כלכלי סבוך שאין להם דרך להתירו.

ההוצאות עולות על ההכנסות והבעלים שסובל מקשיים כלכליים וחוסר מזומנים נאלץ לפטר עובדים בכדי לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלו כלפיהם, הבנק לא מאשר לו חריגות והלוואות והוא מנסה לסחוב בגלגול כספים ממקורות שונים, כדור השלג הולך ומתגלגל והחוב גדל לממדים מבהילים שמאלצים אותו להכריז על פשיטת רגל ולנעול את העסק על מנעול ובריח כשאת שארית חייו הוא יעביר בנסיון לעמוד בהחזרים של תשלומי החובות הרבים שנכרכו על כתפיו.

ברוב המקרים, כאשר נעזרים מראש בליווי עסקי ויעוץ פיננסי, העסק מתנהל למישרין ללא סכנות מעין אלו הנראות באופק, היועצים של ריאלפיקס דרוכים וצופים מראש את התוצאות של כל מהלך עסקי כזה או אחר ומנחים את בעל העסק כיצד להתנהל ובמה להשקיע בכדי לשמור על מינוף עסקי ומאזן חיובי ולהמשיך להרוויח. אולם, גם אם לא פניתם במועד הקמת העסק לייעוץ מקיף-עדיין לא מאוחר לתקן.

המומחים של ריאלפיקס לוקחים לידיהם את ניהול המשבר ובונים תוכנית הבראה לעסק שלכם מיסודו. מתבצע ניתוח עומק לכלל הסיבות שהובילו למשבר, נערכים הערכות ודו"חות וניתנת חוות דעת כלכלית והערכת שווי נוכחי ובהתאם לכך פועלים להסדרת חובותיכם לבנקים ולגורמים העסקיים השונים, נציגי ריאלפיקס מייצגים אתכם מבחינה משפטית מול הנושים וחברות הביטוח ומשיגים בשבילכם תנאי החזר מתונים תוך בניית תוכנית הבראה מעשית שתסייע לכם לעמוד בהחזרים ולהעמיד את העסק בחזרה על רגליים, נטילת משכנתא באמצעות שיעבוד נכס קיים או שיעבוד נכס נוסף, אנחנו נאשר בשבילכם הלוואות בנקאיות בתנאים משתלמים ועוד פתרונות ייחודיים שיוציאו אתכם מהבור.

גם במצבים בלתי הפיכים כאשר פשיטת הרגל הינה מחויבת המציאות וברירת המחדל היחידה שנותרה בידי הבעלים, בעזרת תוכנית הבראה לעסק של ריאלפיקס תעשו זאת במינימום הפסדים ובצורה מושכלת שתאפשר לכם להשתקם מהנפילה ולמצוא מקורות הכנסה שונים שיהוו תחליף לעסק שנסגר.

 

©Total diagnostic finance

תוכניות הבראה

ריאלפיקס פיננסים