בעלי עסקים קיימים – חדשים או ותיקים נעזרים בשירותים של ריאלפיקס לניהול תזרים מזומנים שוטף. אנו בונים עבורכם תוכנית פיננסית המבוססת על נתוני העסק הספציפי שלכם – הוצאות והכנסות, רווחים עתידיים ותשואה שנתית ובהתאם לכך משיגים לכם הלוואות בתנאים משתלמים ובהחזרים מותאמים. אנו מנהלים בקרה צמודה על העו"ש בחשבון העסקי שמאפשר לכם לעקוב בכל רגע נתון על מצב המזומנים ולהיערך מבעוד מועד להוצאות חריגות ולרכישות גדולות.

המומחים של ריאלפיקס לשירותכם בכל עת, שותפים להחלטות העסקיות הקטנות והגדולות שאתם מקבלים לאורך דרככם בניהול העסק. ליווי מקצועי ומקיף שכזה מעניק לכם ביטחון ורוגע נפשי כי אתם בידיים טובות ומנוסות וצועדים בכיוון הנכון בדרך להכפלת רווחים והגדלת העסק.

לריאלפיקס קשרים עסקיים ענפים עם מיטב הבנקים המסחריים המובילים בישראל המעניקים ללקוחותינו תנאים ייחודיים והטבות בלעדיות על פי חוות הדעת המקצועית של נציגנו. האימון הרב השורר ביננו הוא תוצאה ישירה של עבודה מסורה ואחראית מול כל לקוח באופן פרטי לטובת כל הצדדים.

כאשר אתם בוחרים בריאלפיקס לליווי עסקי ולניהול תזרים מזומנים אתם מקבלים את כל הפלוסים בחבילה אחת ונמנעים לגמרי מהמינוס בבנק.

 

 

 

©Total diagnostic finance

ניהול תזרימי מזומנים לעסקים וחברות 

ריאלפיקס פיננסים