הקמת עסק הינה מלאכה סבוכה ומורכבת הדורשת מחשבה רבה, שיקול דעת, תכנון נכון, השוואות, סקרי שוק, השקעות כספיות, רכישות וביצוע הליכים בירוקרטיים שונים וכמובן פרסום ויח"צ עד לעליית העסק על המסלול הנכון להצלחה.

לא כל רעיון עסקי מבריק אכן יוכיח את עצמו בשטח. ישנם פרמטרים רבים שצריכים להילקח בחשבון בטרם מוחלט על מהות העסק החדש ועל אופיו הייחודי – יש לבדוק היטב היכן ימוקם העסק ומה הם המאפיינים של תושבי המקום-גילאים, רמת חיים, צרכים, תחביבים וכו'. חובה לבדוק מי הם העסקים המתחרים לעסק העתידי והאם יש לו ערך מוסף ברור עליהם, מבחינה כלכלית נערכת הערכה בהתאם לשקלול נתוני ההשקעה הראשונית, החודשית ואחוזי הרווח הצפויים ומתקבלת חוות דעת כלכלית מקצועית המאפשרת לבעל העסק לבדוק האם ההשקעה כדאית ובטוחה, גם לאחר קבלת ההחלטה להקים את העסק עדיין ארוכה הדרך עד להקמה בפועל ויש לבצע רישומים מול גורמים ממשלתיים ועירוניים, לקנות\לשכור או לשפץ את מבנה העסק העתידי, לחתום על שיתופי פעולה עם יבואנים וספקים, לייבא סחורה, לגייס עובדים, לגייס משקיעים ולנהל קמפיין פרסומי מוצלח שילווה את השקת העסק ופתיחתו לקהל הרחב. תקופת ההשקה של העסק מלווה גם היא בדילמות והתלבטויות רבות ולעיתים אף בהפסדים כספיים לצד תשלומי החובות על ההשקעה הראשונית בהקמה.

בכדי לצלוח בשלום את המשוכה הרחבה הזו יש צורך להיעזר ביעוץ עסקי וליווי עסקי מקצועי ומוסמך שיחסוך לכם אינסוף מכשולים, התרוצצויות וסחבת בדרך להגשמת החלום שלכם ופתיחת עסק רווחי משלכם.

בריאלפיקס מלווים אתכם צעד אחר צעד – החל מבניית תוכנית עסקית והבשלת הרעיון העסקי שלכם ועד הדברים הגדולים באמת – BTB, השגת מימון, גיוס משקיעים, השגת הלוואה לעסק-הלוואה בבנק, הלוואת קרן ועוד הצעות ייחודיות שיקלו עליכם את ההקמה מן הצד הפיננסי שלה.

כמו כן, תקבלו בריאלפיקס ייעוץ עסקי כולל והדרכה ממוקדת לגבי כל הפרמטרים המרכיבים את העסק- יצירת בידול על פני המתחרים, קבלת החלטות עסקיות בצורה מושכלת, ניהול סיכונים, אסטרטגיה ותקשורת וכל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להתחיל ברגל ימין ולהפיק את מקסימום הרווחים מהמהלך העסקי שביצעתם.

 

©Total diagnostic finance

ליווי עסקי

ריאלפיקס פיננסים