בטרם קבלת החלטה על מכירת נכס, קניית נכס, מיזוג, רכישה או השקעה יש להעריך נכונה את שוויה האמיתי לאחר שקלול וקיזוז הוצאות ההשקעה מרווחי הברוטו, חיזוי צפי הרווחים בפריסה שנתית ואומדן שווי הנכס לטווח הארוך.

חוות דעת כלכלית לגבי הערכת שווי הנכס הינה קריטית ועלולה למנוע טעויות ולחסוך מאות אלפי שקלים שיכלו לרדת לטמיון ברכישה בלתי מוצלחת או בנפילה במלכודת דבש, ומאידך – להרוויח לכם כסף רב בבחירת השקעה או נכס מניב ורווחי שיכפיל וישלש תוך זמן קצר את הכסף הראשוני שהשקעתם בו.

בריאלפיקס- החברה המובילה בניהול והובלת תהליכים פיננסיים ללקוחות עסקיים ופרטיים, מעניקים לכם שירות מושלם הכולל שמאות והערכת שווי נכסים והשקעות ומתן חוות דעת כלכלית מקצועית וייעוץ לגבי צעדי המשך וניהול מושכל של העסקה.

בחברה מועסקים חוקרי מסחר, שמאים, כלכלנים בכירים ויועצים פיננסיים מנוסים. כל אחד מהם נותן חוות דעת כלכלית ומנומקת לגבי הערכת שווי הנכס וכדאיות העיסקה.

המומחים שלנו משיגים מידע אמין, מדויק ורלוונטי עבור כל נכס בארץ ובעולם – אמינות המוכר, מצב הנכס, שיעבוד הנכס על ידי המוכר או צד שלישי, אומדן שווי ביחס לאיזור, אפיקי רווח משניים, אפשרויות רכישה לצורך השקעה, מגורים או הקמת עסק, ובעיקר תכנון הרכישה מבחינת הלקוח – השגת הלוואות זולות, משכנתא נוחה, או מקורות הכנסה אופציונאליים שיאפשרו לכם לעמוד בתנאי התשלום על הרכישה ולהתחיל להרוויח בתוך זמן קצר.

ההערכות השווי של ריאלפיקס ידועות במהימנותן ובדיוקן, והן מוכיחות את עצמן בשטח שוב ושוב.

אין ספק כי אנשי המקצוע בעלי הניסיון העשיר, הטכניקות הבלעדיות, הטכנולוגיות והכלים המתקדמים העומדים לרשותנו הם הפלוסים של הלקוחות שלנו הנהנים משירות מושלם שכולל הכל ומתוצאות רווחיות ומשתלמות.

 

 

 

​©Total diagnostic finance

חוות דעת כלכליות והערכות שווי

ריאלפיקס פיננסים