אומרים שכל עסק בינוני המעוניין לשרוד, להגדיל רווחים ולעמוד בתחרות מול העסקים הגדולים השולטים על השוק, נמצא בצומת דרכים בו עליו להחליט על אחת מבין שתי האפשרויות הבאות: או להירכש על ידי גוף גדול ממנו ולהתמזג איתו, או לחלופין -לרכוש בעצמו חברה אחרת בכדי להגדיל את היקף העסקים ומחזור הרווחים. זה יכול להיות נכון במקרים מסויימים בעולם ההייטק, אבל לא בהכרח בטוח שזהו צעד נכון לעסק שלכם.

אם הינכם שוקלים ברצינות השקעה גדולה ברכישת עסק או נדל"ן, אם קיבלתם הצעה עסקית להתמזג עם חברה מתחרה, או אם אתם עומדים בפני רכישת חברת בת לעסק, אינכם מסתמכים על אימרות ודעות כאלו ואחרות אלא פונים ישירות אל המומחים המקצוענים של ריאלפיקס לייעוץ ולהכוונה כיצד והאם לנהל את התהליך הפיננסי המוצע בצורה הטובה ביותר ובמקסימום רווחים.

בריאלפיקס תמצאו את היועצים הפיננסיים המובילים שיידעו לתכנן ולשקול כל מהלך בעיניים של מומחים ובראייה רחבת היקף לעתיד הקרוב והרחוק מתוך ניסיונם הרב בעולם העסקים וההשקעות. הם יערכו עבודת מחקר יסודית לגבי כל אחד מפרטי ההצעה להשקעה, מיזוג או רכישה בהתאם לנתונים הפיננסיים האישיים שלכם ושל העסק שלכם, יגייסו עבורכם הלוואות, אשראי ומקורות מימון במידת הצורך, וגם לאחר קבלת ההחלטה וגיבוש העיסקה  לא תישארו לבד בשטח – המקצוענים שלנו ילוו אתכם במשך כל תהליך עריכת החוזה בחבילת שירותי בנקאות ייעודית, ייצגו אתכם משפטית ופיננסית מול כל הגורמים הרלוונטיים וינהלו את התהליך תוך דאגה לאינטרסים שלכם ומיצוי כל זכויותיכם עד לפרט האחרון.

לאחר החתימה, העיסקה עוברת לשלב הקשה מכולם-שלב האינטגרציה. מיזוגים ורכישות רבות נכשלים בשלב זה בו עליהם לבצע בפועל את המהלך, לעיתים מתגלים אי דיוקים בנתונים ובעובדות שנכתבו בחוזה ונוצר פיצוץ וסכסוך בין הצדדים, פער בציפיות וברווחים הריאליים לעומת הנתונים המנופחים שנכתבו בחוזה, קשיים בביצוע כתוצאה מתלות בגורם שלישי או באנשי מפתח מה שמעכב את העסקה ולפעמים אף גורם לביטולה.

כאשר העיסקה מנוהלת מראש על ידי הצוות המקצועי של ריאלפיקס, אתם בטוחים ורגועים בכל שלב בדרך הסלולה לרווח ולהצלחה.

 

 

​©Total diagnostic finance

בנקאות להשקעות מיזוגים ורכישות

ריאלפיקס פיננסים