לא צריך להיות צאצא למשפחת רוטשילד בשביל ליהנות מעושר פיננסי ולהגשים את כל החלומות ללא מגבלות תקציב.

בכדי לבנות עושר פיננסי יש צורך בעבודה מקיפה ושורשית הכוללת ניתוח כלכלי של כל נכסי המשפחה, ניהול תזרים מזומנים, הוצאות לעומת הכנסות, השקעות, הלוואות, משכנתאות, ביטוחים וקופות גמל ורווחים עתידיים - לכל אחד מהפרטים הללו עשויה להיות השפעה מכרעת על התשקיף ומסקנותיו.

יועץ פיננסי מומחה יידע לזהות איפה טמונים המוקשים והיכן מצויות ההזדמנויות למיצוי רווחים מקסימלי במצב הנוכחי, מאילו הוצאות ניתן להתפטר ואלו הכנסות ניתן להוסיף למאזן, יתכן שמיחזור משכנתא יהיה צעד חכם שיחסוך לכם מאות אלפי שקלים ואולי דווקא ליווי עסקי מקצועי יסייע למשפחה או לעסק לעלות על מסלול כלכלי נכון שיאפשר עושר פיננסי.

בעל עסק או משפחה אשר מנצל נכון את כלל המשאבים הכספיים שלו, משקיע באפיקים מוצלחים ונמנע מטעויות יכול לצבור סכומי חסכונות נאים וליהנות מיתרת זכות ומתנאים מועדפים בכל בנק מסחרי, וגם בלי להיכלל ברשימת אילי ההון להצליח להגשים חלומות ולחיות ברמת חיים גבוהה ללא לחץ מיותר מחובות, הלוואות וממינוס מאיים בבנק.

פגישת ייעוץ עם מומחי ריאלפיקס היא צעד הכרחי לכל מי שרוצה ללמוד איך לעשות את זה נכון. בריאל פיקס קשת רחבה של מומחים פיננסים ייעודיים החולשים על כל תחומי הכלכלה ומעניקים פתרונות מקיפים ותוכניות עסקיות חכמות מתוך ראיה רחבת היקף של התמונה המלאה.

פתרונות נקודתיים של קושי כלכלי כזה או אחר אינן בהכרח ערובה לעושר פיננסי. בכדי להבין כיצד לנהל נכון את הכספים, ההשקעות, הנכסים והחסכונות יש צורך בעבודת שטח מעמיקה, חוות דעת כלכליות ובניית תוכנית מקיפה לשינוי מגמה וניצול אולטימטיבי של פוטניצאל הרווחים מכל השקעה שברשותכם.

אנו נכריח את הכסף שלך לעבוד נכון בשבילך. אצלנו תקבל כלים מקצועיים ותלמד לזהות מרחוק הזדמנויות עסקיות שוות ולנצל אותן לטובתך ברגע הנכון, לגלות מוקשים ותרגילי עוקץ, לחשב השקעה לעומת תמורה בהווה ובעתיד ולצאת לחופש מעולו המעיק של הבנק.

השירות של ריאלפיקס כולל: פגישת ייעוץ, ניתוח ומסקנות, בניית תוכנית אישית, ליווי עסקי ליישום התוכנית בפועל, בקרה, תיחזוק והמשך ייעוץ ותמיכה לאורך כל הדרך.

 

 

©Total diagnostic finance

בניית עושר פיננסי 50+

ריאלפיקס פיננסים