תוכניות תמ"א 38 ופינוי בינוי הפכו לפופולריות ומבוקשות ביותר על ידי יזמים וקבלנים עקב התגמול המשתלם שמציעות העיריות בערים השותפות לתוכניות אלו. האינטרס הממשלתי הלאומי בהאצת וקידום תמ"א 38 ופינוי בינוי בכמה שיותר מבנים בישראל ברור ומובן לעין כל – זוהי עסקה משתלמת למדינה וליזמים גם יחד. המדינה הופכת לבטיחותית יותר ומספר יחידות הדיור ומבני המגורים שאין בהם ממ"ד הולך ופוחת באופן שאינו מצריך השקעת משאבים רבים ומימון ממשלתי ע"י המדינה, ומאידך – היזמים שמרימים את הכפפה ונוטלים על כתפיהם תכנון וביצוע תוכניות אלו נהנים מיחידות דיור להשקעה או השכרה שהם מוסיפים לבניינים שבפרויקט וקבלת פטור מהתשלומים השונים לעיריה בעבור שטחים אלו.

ריאלפיקס מעניקה שירותי ייעוץ פיננסי וליווי בנקאי לקבלנים וליזמים. לריאלפיקס הסדרים מול כל היזמים בישראל, מה שמעניק לה תעדוף גבוה וכוח רכישה עוצמתי מול הבנקים.

חברת ריאלפיקס מתמחה בניהול רוכשים לאחר סקירה פיננסית מעמיקה של כל אחד מהם, שמאות, השגת הלוואת בנקאיות, יעוץ בכל שלבי הוצאת הפרוייקט לפועל להשגת חיסכון בעלויות ומקסום רווחים ונתינת בטחונות וערבויות בנקאיות לפרוייקטים על מנת לזרז את ביצועם ולהוות עוגן יציב בעבור היזם והקבלן המבצע והדיירים בבנין.

בריאלפיקס מייצגים את היזם והדיירים גם מבחינה משפטתית על ידי עורכי דין מומחים בתחומם ודואגים לאינטרסים של הלקוחות ולהתנהלות חלקה וזורמת של כל הגורמים השותפים לפרוייקט.

 

 

 

©Total diagnostic finance

ליווי תמ"א 38

ריאלפיקס פיננסים