לכלכל משפחה זה כמו לנהל עסק – יש לתכנן נכון את התקציבים שיוקצו לכל אחד מסעיפי ההוצאות, לנהל מעקב שוטף על הכנסות מול הוצאות ותזרים מזומנים, לתחזק את קופות החיסכון, לשמור בצד כסף להוצאות חריגות ובלתי צפויות ולהיערך להוצאות גדולות מבעוד מועד.

לא כולנו נולדנו כלכלנים וכשהמשפחה גדלה לפעמים ניתן לאבד שליטה ולהתגלגל בחובות מצטברים העלולים במקרים קיצוניים להעמיד את המשפחה בסכנת עיקול הדירה ופינוי מהבית.

פתגם חכם אומר: "איזהו חכם הרואה את הנולד". בעלי משפחות דואגים מראש להתייעץ עם אנשי המקצוע של ריאל פיקס וללמוד לנהל נכון את כלכלת המשפחה על כל סעיפיה, מבלי להיגרר לחובות מיותרים שאין דרך ריאלית להחזיר אותם ומבלי להסתכן.

היועצים הפיננסיים בריאל פיקס מנתחים בצורה יסודית ומקיפה את כלל מרכיבי התקציב החודשי שלכם- המשכורות, ההפרשות לפנסיה ולקרנות הביטוח, קצבאות הילדים, ביטוח הרכב והתשלומים החודשים הממוצעים על שירותי הבסיס, המשכנתא והוצאות השוטפות, לאחר חוות הדעת הכלכלית שלהם, תקבלו המלצות והנחיות כיצד לנהל נכון את התקציב הקיים, איפה ניתן לחסוך כספים ובמה מומלץ להשקיע על מנת להגדיל הכנסה.

אנו מתמחים גם במתן פתרונות ותוכניות הבראה למשפחות במצבים סבוכים מול רשויות החוק, המומחים שלנו מייצגים את הלקוח ומונעים את ביצוע ההליכים המשפטיים עד לתשלומי החובות. בצעדים שקולים ובטוחים אנו מתירים את הסבכים ומעלים את המשפחה לדרך המלך, בליווי צמוד ורציף של יועצים וכלכלנים בכירים המטפלים באופן יסודי בכל המערך הכלכלי של המשפחה מן השורש, ודואגים לחיסול חובות ומציאת אפיקי רווח שיתנו מרווח נשימה וזמן עד לייצוב פיננסי מלא.

אל תחכו לרגע האחרון. אם אתם חשים כי ההתנהלות הפיננסית שלכם דורשת שיפור, אם אינכם מבינים לאן הכסף שלכם "נעלם" בסוף החודש למרות שחישבנתם שתישאר יתרת זכות, אם אתם עומדים לפני הגדלת המשפחה או אירוע ורוצים להיערך נכון להוצאות הצפויות, אם הייתם מעוניינים לבדוק אפשרויות של השקעה, מינוף עסקי או תוכניות חיסכון משתלמות, פתיחת עסק או שיפור תנאי משכנתא – הגעתם לאנשים הנכונים במקום הנכון!

צרו קשר עם נציגנו עוד היום ובואו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות שתשנה לכם את החיים לטובה.

 

 

 

©Total diagnostic finance

כלכלת הבית

ריאלפיקס פיננסים