ריאלפיקס פיננסים

משכנתא לכל מטרה​

נהוג לחשוב, כי משכנתא מתאימה רק למעוניינים ברכישת דירה חדשה. זה לא תמיד כך. ניתן לקחת משכנתא לקניית רכב, קניית דירה ולכל צורך אחר. משכנתא היא בעצם הלוואה לכל דבר, של סכומי כסף גדולים, לטווח החזר ארוך. משכנתא לכל מטרה היא הלוואה אטרקטיבית עם ריבית נמוכה. לכן, הלוואה כזו מתאימה לכל מי שזקוק לסכומי כסף משמעותיים.

 

חשוב לציין כי משכנתא היא הלוואה מהבנק, כאשר הסכום המדובר הוא גדול וטווח ההחזר הוא ארוך. ל-"משכנתא לכל מטרה" יש תנאים מועדפים אשר לרוב יהיו נוחים ומתאימים יותר, להגשמת מטרות של רכישות גדולות כמו בית או קניית רכב חדש.

 

לפני שאתם רצים לבנק לחתום על משכנתא, עליכם לדעת, כי למשכנתאות יש ריבית שברוב המקרים תהיה צמודה למדד המטבע המקומי. חשוב לקחת בחשבון לא רק את סכום הכסף שעליכם להחזיר לבנק, אלא גם את סכום הריבית המצטברת. תמורות ושינויים אשר יחולו על המטבע המקומי בתקופת החזר המשכנתא, ישפיעו על שיעורי הריבית.

 

 

  • היועצים הפיננסיים של ריאלפיקס, הם בעלי ידע רב בתחום המשכנתאות לכל מטרה ובתחומים כלכליים מגוונים נוספים, המתפרס על פני עשרות שנים!
  • בריאלפיקס תזכו לקבל שירות מלא ומקיף, החל משלב התכנון האסטרטגי ועד לשלב החתימה בבנק.

 

בכל המתקשר להלוואות, נהוג לפנות לבנקים; בין אם מדובר בהלוואה פרטית או במשכנתא לכל מטרה. ראוי לציין, כי הבנקים מעניקים ייעוץ עוד טרם החתימה על ההלוואות, מה שיכול לעזור לנו להבין, האם ביכולתנו לקחת הלוואה בעלת טווח החזר ארוך. יחד עם זה, חשוב לציין ולהדגיש כי יועץ המשכנתאות של הבנק, הוא נציג מטעם הבנק. כלומר, אותו יועץ בא לשרת את האינטרס הבנקאי ומטרתו היא להטות את שירות הייעוץ לטובתו של הבנק. לכן, מומלץ לברר במספר מקומות לפני שאתם חותמים על הלוואה גדולה ולהתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים בתחום, שאינם מגיעים מתוך המערכת הבנקאית.

 

רק ב-REALFIX !

מעטפת שירות פיננסית מלאה בנושא המשכנתאות לכל מטרה, עוד משלב התחשיבים הפיננסיים.

 

בהלוואת משכנתא, תקופת ההחזר היא ארוכה ובמהלכה עלולים להתרחש תמורות ושינויים כלכליים רבים. לכן, עלינו להיות ערניים לכל המתרחש ולהקפיד לבדוק אחת לתקופה, את הלוואת המשכנתא שלקחנו. בדיקת המשכנתא תוכלו לסייע לנו, בתכנון ובארגון של המשך ההתנהלות הפיננסית שלנו.

 

היועצים הפיננסיים בחברת REALFIX, יספקו לכם שירות אמין, יעיל ומקצועי.

מדובר בצוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום הפיננסים, המעניקים עבורכם:

 

  • ייעוץ וליווי מלא החל מרגע חתימת חוזה רכישה.
  • בנייה משותפת של לוח תשלומים.

 

התאמת המשכנתא עפ"י הפרופיל הפיננסי.

 

האני מאמין של חברת REALFIX, הוא להעניק לכלל לקוחותיה את אותו השירות שאנשיה עצמם היו מבקשים ורוצים לקבל;

 

שירות מהיר,אדיב ואישי, עם מאה אחוז מקצועיות ואמינות!