המילה "משכנתא" מעוררת ברבים מאיתנו אסוציאציות שליליות ומעיקות בעליל. ערימות טפסים בלתי נגמרות ותשלומים חודשיים במשך שנים ארוכות שנראה כי לעולם לא תיגמרנה...

 

מי מאיתנו קרא בעיון את כל האותיות הקטנות בחוברות הענק עליהם חתמנו בעת לקיחת המשכנתא?

 

האם אתם באמת מבינים איך מתחלקים אחוזי התשלום בין הקרן, הריביות, המדדים והפריים?

 

תחום יעוץ משכנתאות זוכה לעדנה רבה בעשור האחרון כתוצאה מריבוי נוטלי המשכנתאות עקב

 

היוקר המאמיר בתחומי הנדל"ן למגורים ומגידול מקביל של המסלולים האפשריים, המושגים השונים וההצעות הייחודיות לכל בנק לצד הבורות בקיימת בכלל הציבור בנושאים אלו.

 

יועץ משכנתאות אוסף עבור לקוחותיו את המסמכים הדרושים להחתמה, מברר ומתמקח במקומם מול הבנקים למשכנתאות ומשיג להם מסלול משתלם עליו הם חותמים לבסוף. המשכנתא מאושרת ובזה נפרדות דרכיהם לחיים ולשלום.

 

בריאלפיקס יודעים כי אישור משכנתא איננו סוף פסוק. יש לתכנן כיצד להתמודד עם ההחזרים לאורך שנים, כיצד לנצל הכי נכון את הכסף ואיך לשלב את המשכנתא בצורה הנוחה ביותר בתוך ההוצאות החודשיות השוטפות,  באילו דירות ונכסים כדאי ומומלץ להשקיע ואילו "מציאות נדלניו"ת" מפתות אינן אלא מקסם שווא ומחזה תעתועים.

 

המומחים של ריאל פיקס מעניקים לכם ייעוץ וניתוח כלכלי מקיף בטרם ההחלטה על נטילת משכנתא. הם מנתחים איתכם את פילוח ההכנסות, ההוצאות וכספי ההשקעות והחסכונות שלכם, ובהתאם למסקנות בונים עבורכם פיתרון יסודי להגדל הרווחים, החלטה על נטילת משכנתא או מיחזורה בתנאים המעולים של ריאלפיקס עם הבנקים המובילים למסחר ולמשכנתאות, יעוץ עסקי ויעוץ לכלכלת המשפחה בדרך בטוחה ורווחית, בקרה וליווי תומך אחר ההתנהלות כלכלית החדשה שלכם בהתאם להמלצותינו.

 

היועצים הפיננסיים של ריאלפיקס איתכם ובשבילכם בכל עת, קשובים, אכפתיים, חדים ומכווני מטרה. תוך שבועות ספורים תחושו בהבדל הגדול בכיס ובבנק ובפירות ההשקעה על פני השטח.

 

 

©TOTAL DIAGNOSTIC FINANCE

 

 משכנתאות-

ריאלפיקס פיננסים