מיחזור משכנתא זהו התהליך בו מחליפים את המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה בתנאים טובים יותר.

 

שיפור תנאי המשכנתא בא לידי ביטוי לא רק בהוזלת הריביות אלה מבניה נכונה ואופטימאלית של מסלולי המשכנתא ואופן ניהולן.

על ידי כך ניתן ליהנות מהקטנת ההחזר החודשי או מקיצור תקופת המשכנתא ובמקרים מסוימים ניתן אף ליהנות משניהם.

החיסכון הפוטנציאלי במיחזור משכנתאות ממוצעת יכול להביא לחסכון  של מאות שקלים בהחזר החודשי או קיצור תקופת המשכנתא בשנים ובכך לחסוך לכם מעשרות ועד מאות אלפי השקלים בהוצאות סופיות.

בישראל קיימים כיום למעלה ממיליון משקי בית משלמי משכנתאות ובפועל פחות מ-1% מהם ממחזרים את המשכנתא מידי שנה.

העובדות מראות כי הרוב המוחלט של האוכלוסייה לא עוקב אחר תנאי המשכנתא למרות שישנה אפשרות למחזר את המשכנתא בכל נקודת זמן בבנק המקורי בו נלקחה המשכנתא או לעבור לבנק למשכנתאות אחר.

איך מתבצע מיחזור משכנתא באמצעות המומחים של ריאלפיקס ?

הפגישה ראשונה עם המומחים שלנו מיועדת לבחינה וניתוח נתוני המשכנתא הקיימת, מצב פיננסי כלכלי, בחינת מקומות עבודה ואיתנותם, הסטוריית אשראי ועוד פרמטרים נוספים.

מטרת הפגישה הראשונה הינה - בניית פרופיל הפיננסי שלכם !!!

לפגישה זו תתבקשו להביא נתונים עדכניים של המשכנתא שלכם הכוללים את יתרת המשכנתא העדכנית, פירוט עמלות פירעון מוקדם, מסלולי המשכנתא, יתרת תקופת המשכנתא וכמובן הריביות בכל אחד מהמסלולים.

ניתוח נתונים מקצועי - בפגישה נבצע ניתוח מקצועי באמצעות תוכנה שמבצעת אופטימיזציה. תוכנה זו מבצעת חישובי רגישות שונים כשבסופם יתאפשר לנו לדעת בצורה מדויקת האם כדאי לבצע מיחזור של המשכנתא  ומהם סכומי הכסף אותם ניתן לחסוך. חשוב לזכור שריאלפיקס היא החברה היחידה שנותנת לוח סילוקין חזוי !!!

מכאן נמשיך לנהל עבורכם את התהליך בשיטת הייעוץ הייחודית של מומחי ריאלפיקס ועם בחינה רחבה של כלל המרכיבים הפיננסיים שלכם ותוכניות עתידיות של התא המשפחתי.

המומחים של ריאלפיקס ישיגו עבורכם את התנאים האופטימליים ויחסכו לכם עשרות ומאות אלפי שקלים !!!

 

בשל הריבית הנמוכה במשק אי פעם כיום שורר מצב שבו שווה לקחת או למחזר משכנתא.

ריביות נמוכות אלו מהוות הזדמנות בלתי חוזרת שכנראה לא תהיה בשנים הקרובות לבצע מיחזור משכנתא ובאמצעות פעולה זו להוריד באופן משמעותי את עלויות המשכנתא לאורך השנים.

למעלה מ-90% מהמשכנתאות הקיימות כעת בשוק הינן משכנתאות עם פוטנציאל מיחזור חיובי ואפשרות להוזלה של עלויות המשכנתא.

הכוונה במונח "הורדת עלויות המשכנתא" הינה אחת מ-3 אפשרויות שקיימות בפני קהל משלמי המשכנתאות וכאן כדאי לשים דגש על האפשרויות.

לפני כן חשוב להבהיר כי פעולה של מחזור משכנתא הינה ביצוע פירעון מוקדם של המשכנתא באמצעות משכנתא חלופית שתילקח מהבנק המקורי בו היא נלקחה או מבנק למשכנתאות אחר.

 

האפשרות הראשונה – הקטנת ההחזר החודשי. מחזור משכנתא לצורך הקטנת ההחזר החודשי מתאים בדרך כלל ללקוחות שמחפשים להקל על התזרים המשפחתי שלהם ולהגדיל את ההכנסה הפנויה.

האפשרות השנייה – קיצור תקופת המשכנתא. במסלול זה, משך חיי ההלוואה מתקצר באופן משמעותי וכמובן החיסכון גדל . חשוב לציין שבמצב המשק כיום, ניתן לחסוך בין שנתיים ועד שבע שנים בתקופת תשלום המשכנתא.

האפשרות השלישית – היוון של סכום החיסכון וקבלתו לחשבון הבנק שלכם. מדובר על גיוס הלוואה נוספת כאשר תקופת ההלוואה המקורית נשמרת ובמקום לחסוך כל חודש כמה מאות שקלים, לקוחותינו יכולים ליהנות מעשרות ועד מאות אלפי שקלים בחשבון עובר ושב שלהם. לחלופין ניתן גם לוותר על קיצור תקופת המשכנתא ובאותו אופן להוון את הכספים ולקבלם לשימוש מידי.

 

היועצים של ריאלפיקס ישמחו לבנות עבורכם את המסלול הכדאי ביותר, לייצגכם מול הבנקים בצורה אובייקטיבית ולנהל מלחמה חסרת פשרות עבורכם וכל זאת ע"מ להביא למיקסום החיסכון והערך הכלכלי שתקבלו מאתנו.

צרו עוד היום קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!!!

 

"מחיר הוא מה שאתה משלם, ערך הוא מה שאתה מקבל" - וורן באפט

 

 

 

 

©Total diagnostic finance

מיחזור משכנתא

always made with a simle

ריאלפיקס פיננסים