ריאלפיקס פיננסים

מחיר ייעוץ למשכנתא​

לא כולם מכירים לעומק את "כללי המשחק" בעולם הפיננסים. כאשר מדובר בנושא רגיש כמו משכנתא חשוב שיהיה לכם "גב פיננסי" מקצועי ומנוסה, שיוכל לתמוך בכם במתן ייעוץ וליווי, בדרככם להגשים את חלום רכישת הנכס האישי.
"משכנתא" היא למעשה הלוואה המשמשת לרכישת נכס בתחום הנדל"ן. מי שמספקים את הלוואות המשכנתא, הם הבנקים העוסקים בתחום טיפול המשכנתאות.

 

מטרת תפקידם של נציגי משכנתאות בבנקים העוסקים בתחום, היא לסגור מולכם עסקת הלוואה, בתנאים המשרתים בעיקר את האינטרס של הבנק.

להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר 

נציגי משכנתאות מטעם הבנקים, מחפשים לשרת בעיקר את האינטרס הבנקאי ופחות את זה של מבקשי המשכנתא.
לכן, רבים מהם בוחרים לפנות ליועצי משכנתאות פרטיים. המטרה היא כמובן, להסתייע ביועצי המשכנתאות, בכדי להשיג את התנאים האופטימאליים ביותר להלוואות משכנתא מהבנקים.

 

חשוב לציין כי במקרים מסוימים, בעיקר בכאלה בהם מבקשי המשכנתאות הם מחוסרי דיור, ניתנים תנאים ייחודיים למשכנתאות מסובסדות על ידי המדינה. תוכלו בצע בדיקת זכאות למשכנתא, באמצעות הגשת המסמכים הבאים לידיו של משרד השיכון והבינוי:

  • תעודת זהות של מבקשי הבקשה.
  • תעודת נישואין (במידה ומדובר בזוג נשוי).
  • אישור רבנות על רישום נישואין.
  • אישור ביצוע שירות חובה ומילואים מקצין העיר או אישור שירות לאומי מאחת האגודות המוכרות מבחינת משרד השיכון והבינוי.
  • פרטים של אחים ואחיות של מבקשי הבקשה.
  • פרטים של ילדים, בהתאם לנספח בתעודת הזהות.
  • תעודת עולה (במידה ומדובר בעולים חדשים.

 

בהתאם לקריטריונים מטעם משרד השיכון והבינוי וכמובן, בכפוף למדיניות הקיימת על פי חוק, מתבצע חישוב של גובה הזכאות למשכנתא, הנקבע בהתאם לפרמטרים משתנים מן האישורים הנ"ל.

 

בכל אופן, ככל שמדובר במבקשי משכנתאות שאינם עונים על הקריטריונים לקבלת משכנתא בזכאות, עדיין פתוחה בפניהם האפשרות לפנות ליועצי משכנתא מומחים ומנוסים, שיוכלו לסייע להם להשיג תנאים משתלמים להלוואת משכנתאות.

 

עם אילו יועצי משכנתא להתייעץ? כמה זה יעלה?

 

הנכם מוזמנים להיוועץ במומחי המשכנתאות המנוסים שלנו ב-ריאלפיקס. משכנתאות הן תחום פיננסי רגיש במיוחד ולכן, יש להפקיד את הטיפול בו, בידיהם של יועצי משכנתאות מומחים כמו שלנו.

 

מחיר ייעוץ למשכנתא הוא נתון דינאמי, התלוי בסוג הלוואת המשכנתא ובמאפייניו הכלכליים המשתנים של הלווה. במספרים, סדרי הגודל נעים בטווחים שבין 8,000 ועד ל-18,000 ₪. כאמור, סוג העסקה ומורכבותה והפרופיל הפיננסי של מבקש הלוואת המשכנתא, הם הגורמים המשפיעים על קביעת המחיר המדויק לייעוץ.

 

הטובים לטייס והריאלפיקס למשכנתאות

 

לנו בחברת ריאלפיקס (realfix) יש צוות מומחים איכותי של יועצי משכנתאות, בעלי ניסיון של עשרות שנים; שנלחם למען השגת התנאים המשתלמים ביותר, עבור הלוואת המשכנתה שלכם.

 

שירותינו בתחום המשכנתאות:

  • ליווי בקבלת משכנתא.
  • מיחזור משכנתאות.
  • משכנתאות "לכל מטרה".

 

סוף מעשה בהלוואת משכנתא, נפתח בהתייעצות עם REALFIX, תחילה!

 

מחיר ייעוץ למשכנתא