ענף הנדל”ן בישראל נהנה מפריחה ויש ביקוש רב לדירות חדשות ופעילות ענפה גם בשוק הנדל”ן יד 2. כדי לרכוש דירה בישראל נאלצים מרבית הרוכשים לקחת משכנתא מהבנק. בעבר, היה נהוג לקבל ייעוץ מנציג המשכנתאות בבנק, אך כיום יותר ויותר ישראלים פונים ליועצי משכנתאות פרטיים על מנת לבנות תמהיל משכנתא בהתאמה אישית וכדי לקבל הסברים וייעוץ מקצועי.

 

איך לדבר עם יועץ משכנתאות?

התשובה לשאלה איך לדבר עם יועץ משכנתאות הינה מורכבת, וזאת כי היא תלויה בעיקרה בשאלה אם מדובר בנציג משכנתאות מהבנק או ביועץ משכנתאות פרטי. חשוב לזכור את המטרה הכללית של כל יועץ, בעוד יועץ מהבנק מטרתו היא שתסגרו את המשכנתא עם הבנק אותו הוא מייצג, מטרתו של יועץ משכנתאות פרטי, קרי בלתי תלוי – היא שתהיו מרוצים על ידי מציאת המשכנתא הטובה ביותר עבורכם. יועצי המשכנתאות של ריאלפיקס מתחייבים לייצוג אובייקטיבי השומר על האינטרס שלכם בלבד. תפקידינו היא לנהל מלחמה חסרת פשרות על כל לקוח ולקוח. זה עשרות שנים שיועצי המשכנתאות שלנו פועלים בתחום וכבר הגענו לדור השלישי של הלקוחות !!! תפנו עוד היום אלינו ואנו נשיג לכם את המשכנתא הכדאית ביותר עבורכם ותהינו משירות של חברה גדולה והלווה אתכם במשך כל חיי המשכנתא.

כמה עולה יועץ משכנתאות?

עלות שירותי יועץ משכנתאות משתנה בהתאם למאפייני הלווה וסוג המשכנתא שדרושה לו, בגדול המחירים נעים מ-8,000 ש”ח עד ל18,000 ש”ח  וכל זה תלוי מסוג העסקה, מורכבותה, פרופיל פיננסי של הלקוח והיסטוריית האשראי שלו.

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות אתם שואלים? חד וחלק כן! אלא אם כן אתם מומחים בתחום ובעלי ניסיון. ההוצאה הראשונית שווה לכם את החיסכון הן הכלכלי בכך שהוא יתאים לכם תמהיל משכנתא בצורה מקצועית וחכמה ובנוסף בשקט הנפשי שתקבלו בידיעה שאיש מקצוע בחר יחד איתכם את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

חשוב לזכור כי נציג משכנתאות של הבנק מייצג את האינטרסים של הבנק בו הוא עובד, לכן אין זה פלא כי רבים מעדיפים לשלם שכר טרחה ליועץ משכנתאות של ריאלפיקס. יועץ משכנתאות של ריאלפיקס מסייע לכם לבחור תמהיל משכנתא נכון ומתאים לפרופיל הפיננסי שלכם, ובעיקר בהתאם ליכולת ההחזר שלכם. עם זאת, בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר החברות המציעות ייעוץ משכנתא, וישנם יועצים שאינם מספיק מקצועיים ועלולים לגרום לכם לקבל החלטות שגויות שיעלו לכם הרבה מאוד כסף. יועצי המשכנתאות שלנו הם בעלי ניסיון בכל סוגי העסקאות מהקלות ביותר ועד המורכבות ביותר, בכל סוג רישום של הנכס ויודעים להתמודד בצורה הטובה ביותר מול הבנקים בייצוג אובייקטיבי של לקוחותינו.

 

איך לבחור יועץ משכנתאות מקצועי ואמין?

לבטח גם אתם שמעתם בתקשורת, באינטרנט וממכרים כי באמצעות יועץ משכנתאות ניתן לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים ולמעלה מכך. יועץ משכנתאות מקצועי מציע מעטפת שירותים הכוללת אפיון הלווה, התאמת מסלולי הלוואה ובניית תמהיל משכנתא בהתאם למאפיינים אישיים, יכולת החזר ותכנון פיננסי עתידי, ייצוג בפני הבנקים ועוד. ישנם יועצי משכנתאות מנוסים ומקצועיים, אך יש גם יועצים חסרי ניסיון ופחות מיומנים.

 

הקריטריונים החשובים לבחירת יועץ משכנתאות שהעמדנו לעצמינו הם איכות, מקצועיות ואמינות :

ניסיון מקצועי– רוב היועצים שלנו בריאלפיקס הם בנקאיים לשעבר המכירים מהיסוד את המקצוע וכאשר אנו בריאלפיקס נותנים שירות ללקוח אנו מפעילים את כל הידע והניסיון של עשרות השנים בתחום הכלכלי והמימון. כאשר מחפשים יועץ משכנתאות אין לבחור ביועץ הראשון עמו נפגשים אלא יש לפנות למומחים בתחום עם ניסיון מקצועי רב שנים .יועץ מנוסה מכיר את כל מסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים, לעתים יש לו קשרי עבודה הדוקים עם בכירים במערכת הבנקאות, והוא עוקב כל הזמן אחרי הריביות והמדדים במשק ואחרי שוק הנדל”ן ומצב המשק והכלכלה.

איכות השירות– חשוב שתהיה כימיה עם יועץ המשכנתאות, לכן עוד בטרם קבלת ההחלטה על בחירת יועץ זה או אחר, כדאי להתרשם מרמת השירות ללקוח ומומלץ לבקש המלצות ולשוחח עם לפחות שני ממליצים כדי לבדוק ניסיון מקצועי ואיכות השירות ללקוח. עליכם לזכור כי תקשורת בריאה ופתוחה תאפשר לכם לשוחח בחופשיות עם יועץ המשכנתאות וזה יוכל לסייע לכם טוב יותר לקבל החלטה פיננסית משמעותית ומחייבת לתקופה ארוכה. אנו בריאלפיקס בתחייבים לשירות הטוב ביותר.

כמה כסף היועץ יכול לחסוך עבורכם– כאשר פונים ליועץ משכנתאות פרטי ומשלמים אלפי שקלים תמורת השירות מעוניינים לדעת מהי התועלת וכמה כסף ניתן לחסוך באמצעות הייעוץ. לכן, כדאי לבקש בפגישה הראשונה עם יועץ המשכנתאות הערכה כללית לגבי גובה החיסכון הכספי שהוא יכול להציע עבורכם. אין להסתפק רק בהבטחות על קבלת ריבית נמוכה יותר מאחר וגם אתם יכולים נהל מו”מ מול הבנקים ולקבל ריביות טובות יותר. חברת ריאלפיקס פיננסים היא היחידה במשק שנותנת לוח סילוקין חזוי ומתחייבת לחיסכון בכל תרחיש אפשרי. כמו כן, רק יועצי המשכנתאות שלנו בריאלפיקס עובדים על בסיס הצלחה בלבד ובפורמולה מאוד פשוטה : חסכת – שילמת, לא חסכת – לא שילמת !!!

בניית תמהיל משכנתא– למעשה, אתם פונים ליועץ משכנתאות כדי שיסייע לכם לבנות תמהיל משכנתא המותאם באופן מושלם למאפיינים ולצרכים הייחודיים שלכם. תפקידו של יועץ המשכנתאות להרכיב תמהיל משכנתא שמתאים במדויק לכם ויאפשר לכם לחסוך כסף רב, תוך התחשבות בגורמים כמו הון עצמי למשכנתא, תכנון פיננסי עתידי ויכולת ההחזר שלכם. אנו בריאלפיקס מעסיקים יועצים מהשורה הראשונה ובעלי וותק של עשרות שנים בתחום הייעוץ ע"מ למקסם את החיסכון שלכם ולקחת בחשבון את כלל התרחישים האפשריים במשק.

 

 

"מחיר הוא מה שאתה משלם, ערך הוא מה שאתה מקבל" – וורן באפט

 

 

 

 

©Total diagnostic finance

כל מה שצריך לדעת בבחירת יועץ משכנתאות מקצועי

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed in blandit nisi. Donec nunc magna, tempus in ultrices vitae, mollis in neque. Praesent maximus, justo sed iaculis suscipit,

always made with a simle

ריאלפיקס פיננסים