ריאלפיקס פיננסים

זכאות למשכנתא​

אחת התופעות ששומעים עליה רבות בשנים האחרונות, מן המשפיעות ביותר על אחוז גבוה במיוחד של אנשים מכלל האוכלוסייה, היא 'יוקר המחיה'. נדמה כי מחירי הנדל"ן בישראל פשוט אינם מפסיקים  לנסוק והם מקשים על הרבה מאוד תושבים להצליח ולהגשים את החלום של רכישת דירה. משום כך, מידת העוצמות הגבוהה של חילוקי הדעות בנושאי המשכנתאות והדיור בקרב פוליטיקאים ואנשי ציבור בארץ, כבר אינה באמת מפליאה אף אחד. ניתן כל פעם לחזות מחדש, בניסיונם ללא הצלחה של שרי האוצר המתחלפים, לייצר הוזלה במחירים בתחום הנדל"ן.

 

למי מגיעה זכאות למשכנתא?

 

לפני שנדבר על ההגדרות היבשות, חשוב להבין קודם כל, מה היא זכאות למשכנתא. זכאות למשכנתא היא למעשה הלוואה הניתנת בצורה מסובסדת ע"י המדינה והקריטריונים לזכאות למשכנתא, נקבעים על ידה. בגדול, חסרי הדיור הם הזכאים למשכנתא מסובסדת ע"י המדינה, אך ישנם מקרים, שבהם גם אנשים בעלי דירות רשאים לקבל הלוואה מסובסדת במסגרת הזכאות למשכנתא.

 

בכדי שתוכלו לבדוק את האפשרות של קבלת הלוואה למשכנתא בתנאי זכאות, חובה אליכם לפנות אל אחד הבנקים העוסקים במשכנתאות, בכדי שתוכלו בהמשך להוציא תעודת זכאות במשרד הבינוי והשיכון.

 

מה עלינו לעשות במידה ואנחנו לא בעלי זכאות למשכנתא?

 

לפנות ליועצי השקעות מקצועיים ומנוסים!

 

באופן עקרוני, את הלוואת המשכנתא לוקחים בבנקים העוסקים בתחום המשכנתאות ולאותם בנקים, קיימים יועצים מטעמם אשר עוסקים בייעוץ למשכנתאות. יחד עם זה, חשוב להפנים כי היועצים האלה, פועלים בשמו ולטובתו של הבנק. לכן, רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים של לקיחת משכנתא בבנק, כדאי לכם לפנות ליועצי השקעות פרטיים, מקצועיים ומנוסים, שיכולים לעשות לכם סדר ולכוון אתכם לעבר התנהלות נבונה, בתהליך לקיחת ההלוואה למשכנתא שלכם.

 

 

היכן נוכל למצוא יועצי השקעות מקצועיים?

 

רק בריאלפיקס (realfix), תוכלו למצוא את יועצי ההשקעות שמטרתם היא אחת ויחידה: ל ד א ו ג   ל א י נ ט ר ס  ה א י ש י ש ל כ ם !

 

כל אחד מיועצי המשכנתאות שלנו בחברת ריאלפיקס, מחויב לייצג אתכם באופן אובייקטיבי, החף מאינטרסים אישיים או חיצוניים. יועצינו המומחים למשכנתאות, אינם מוותרים ומנהלים מאבקים בלתי מתפשרים להשגת המשכנתא המשתלמת והכדאית ביותר עבורכם.

 

מה הוא השירות שאתם מציעים בעצם?

 

אנו חברת ייעוץ וליווי פיננסיים, המורכבת מיועצים מומחים בעלי וותק של עשרות שנים בתחומים פיננסיים מגוונים. אנחנו עובדים ביתר שאת בכדי להפוך את חייכם הפיננסיים לנוחים ויעילים יותר.

 

בין שירותינו השונים:

 

 

  • ייעוץ וליווי בתחום הבנקאות להשקעות, למיזוגים ורכישות.
  • מתן חוות דעת כלכליות מקצועיות והערכות שווי. 
  • ייעוץ וליווי בכלכלת משפחה. 
  • בניית תוכניות הבראה כלכליות.


 

 

ובתחום המשכנתאות:

 

  • ליווי בתהליך קבלת משכנתא.
  • מיחזור משכנתאות. 
  • משכנתאות\הלוואות לכל מטרה.

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם!