ריאלפיקס פיננסים

השקעות נדל"ן בארה"ב – בחרו את האזור בו תשקיעו בתשומת לב​

המשבר הכלכלי של 2008 בארה"ב נתן את אותותיו על הכלכלה הגלובלית וגרם לרבים להפסיד כסף רב. אך מה שהמשבר לא שינה זה את העובדה כי הכלכלה האמריקנית היא עדיין הכלכלה הגדולה בעולם והקטר המושך את העולם קדימה.
עלייתו של טראמפ על אף נבואות רואי השחורות רק שיפרה את הכלכלה והפכה אותה לעוד יותר מושכת בשביל משקיעים בחו"ל. הנתונים מראים כי המצב הכלכלי בארצות הברית רק הולך ומשתפר וסביר להניח כי אנו נראה כי הכלכלה ממשיכה לצמוח ולגדול בקצב מואץ.
תודות לצמיחתן של חברות הטכנולוגיה מצבה של הכלכלה רק הולך ומשתפר ונראה כי המגמה בשוק היא חיובית מאוד. שוק הנדל"ן האמריקאי נהנה גם הוא מעליית מחירים ועם זאת ניתן לומר כי הוא רחוק מאוד מהשיא שלו והצפי הוא כי הוא יטפס עוד הרבה בשנים הקרובות.
תודות לנתונים כלכליים מצוינים כמו אחוז אבטלה נמוך, צמיחה חיובית כבר רבעונים רבים ועוד נתונים מאקרו כלכליים נראה כי זה הזמן להיכנס להשקעה בארצות הברית.
אם רצונכם לגוון את מקורות הכנסה שלכם הרי שאין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר ארצות הברית ושוק הנדל"ן בה.

השקעות נדל"ן בארה"ב – מה המצב בשוק האמריקאי?

אך שימו לב השקעות נדל"ן בחו"ל ובפרט בארצות הברית אינן משחק ילדים. אתם חייבים להבין כי זה לא שתבחרו עכשיו כל אזור בארצות הברית וההשקעה שלכם תישא פרי.
עליכם להבין כי ארצות הברית היא ענקית ויש בה מאות אם לא אלפי שווקים של נדל"ן המושפעים מהמון גורמים ופקטורים. על כן כל השקעה בארצות הברית צריכה להיעשות לאחר מחקר מעמיק ולאחר למידה של השוק בו אתם מעוניינים להשקיע. אין מה להשוות בין נשוויל ובין ניו יורק או בין סן פרנסיסקו וסן דייגו.
כל שוק עם המאפיינים השונים שלו ואם ההתנהגות השונה של הצרכנים בו וההחלטות השונות שהם מקבלים ואת זאת אתם חייבים לזכור.

השקעות נדל"ן בארה"ב – חברת ריאלפיקס היועצת הטובה ביותר בשבילכם

אם אתם רוצים לבצע את ההשקעה הטובה ביותר בנדל"ן בארה"ב פנו אל חברת ריאלפיקס ואנו נסייע לכם לבצע זאת.
יש לנו את הידע המקצועי הרחב ביותר בכדי לסייע לכם ואת ההכשרה והניסיון בכדי להבטיח כי ההשקעה שלכם תניב פירות. המוטו שלנו הוא שירות איכותי לכל לקוח וליווי הלקוח באופן צמוד עד הרכישה ועד ההחלטה איזה נכס לרכוש.

 

 

 

 

אולי יעניין אותך לשמוע את המלצת ריאלפיקס - איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחול​

השקעות נדל