ריאלפיקס פיננסים

הלוואות פרטיות ומשכנתא​

נקלעתם למשבר פיננסי?

 

לעיתים אתם עלולים למצוא את עצמכם זקוקים להלוואה באופן דחוף, ודווקא ברגע הזה, אתם נתקלים בסירובו של הבנק להעניק לכם אחת. במקרים כאלה, תוכלו לחפש ולמצוא חברות המאפשרות לכם לקחת "הלוואות פרטיות".

 

מה הן הלוואות פרטיות?

 

כאשר אנו מדברים על הלוואות פרטיות, אנו לא מתכוונים לאופן בו הן ניתנות ומתקבלות אלא על אפיון הסוג שלהן. כלומר, הלוואות פרטיות הן סוג מסוים של הלוואה, אשר נועדה לאנשים פרטיים והן משמשות אותם כ"הלוואה לכל מטרה". הלוואה לכל מטרה, מוגדרת כהלוואה אשר יכולה לסייע בתשלום חשבונות, בתשלום חובות כבדים שהצטברו, בקיום מחיה, בקניית רכב חדש ואף ברכישת דירה.

 

הלוואות פרטיות או הלוואות בנקאיות?

 

ברמת ההשוואה ביניהן, ההלוואות הפרטיות בכלל ו"המשכנתאות לכל מטרה" בפרט, הן סוגי הלוואות אטרקטיביות במיוחד, עם שיעורי ריבית נמוכים ביחס למסלולי הלוואה אחרים; למשל, כמו אלו המוצעים במסגרות בנקאיות.

 

האם ניתן להתייחס למשכנתאות כאל הלוואות פרטיות?

 

בגדול, בקשת הלוואת משכנתא מהבנק נועדה באופן בלעדי לרכישת דירות חדשות או קיימות. יחד עם זה, קיימת אפשרות לבקש "משכנתא לכל מטרה". הכוונה בכך היא שעומדת בפני אנשים פרטיים האופציה, ללוות סכום כסף משמעותי, שלא מוכרח לשמש באופן בלעדי לרכישת נכס בתחום הנדל"ן. ניתן לומר בעצם, כי משכנתא לכל מטרה, משתייכת לקטגוריית ההלוואות הפרטיות, אך מדובר בהלוואות של סכומים גבוהים במיוחד.

 

 

אם אתם מתכוונים לקחת הלוואה פרטית, משכנתא לכל מטרה או צריכים הכוונה בכל תחום פיננסי אחר, כדאי לכם להיוועץ במומחים פיננסיים  מנוסים!

 

היועצים לתחום הפיננסים של ריאלפיקס (realfix) חברה המספקת שירותי ייעוץ וליווי פיננסיים, הם מומחים מנוסים בעלי ידע מקיף, בכל הנוגע להתנהלות פיננסית. בזכות ניסיונם העשיר המתפרס על פני עשרות שנים של עשייה בתחום, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי בהחלטות המהותיות כמו לקיחת הלוואה פרטית, משכנתא, או משכנתא לכל מטרה, יעמוד מאחוריכם צוות מקצוענים שיילחם ללא פשרות, על השגת התנאים הטובים ביותר עבורכם.

 

אילו שירותים פיננסיים מציעה לכם חברת REALFIX?

  • ליווי עסקי: היועצים הפיננסיים של REALFIX מספקים ייעוץ וליווי עסקיים המסייעים לבעלי עסקים לצמוח ולהתפתח תוך התנהלות של ייעול כלכלי.
  • תוכניות הבראה: אחת מן הפעילויות הרבות והחשובות בהן עוסקים היועצים הפיננסיים של חברת REALFIX, היא מתן סיוע בשיקום כלכלי של עסקים על ידי בניית תוכניות הבראה נקודתיות.
  • כלכלת משפחה: המומחים של REALFIX לענייני פיננסים, יספקו לכם כלים והכוונה להתנהלות פיננסית נבונה בתוך הגלעין המשפחתי.
  • תחום המשכנתאות: המומחים לייעוץ פיננסי ב-REALFIX הם בעלי ידע נרחב במיוחד בעולם המשכנתאות, הנשען על ניסיונם העשיר הנפרס על פני עשרות שנים. בזכות ייעוצם, ליוויים והכוונתם המקצועית, תזכו לקבל את התנאים הטובים ביותר, עבור הלוואת המשכנתא שלכם!