כספי הפנסיה הם הערובה שלכם לשנות הפנסיה שלאחר פרישתכם מהעבודה, ככל שהסכום המצטבר בקרנות יהיה גבוה יותר כך תוכלו להבטיח לעצמכם עתיד כלכלי יציב ובטוח לימי הזיקנה. וככל שתדאגו מוקדם יותר לבחור את מסלול החיסכון המשתלם ביותר עבורכם כך תחסכו הרבה יותר לעתידכם ולעתיד המשפחה שלכם.

 בארץ קיימות חברות ביטוח רבות המציעות מגוון מסלולי ביטוח בתנאים משתנים, בכדי לא ללכת לאיבוד ולבחור את הקרן המשתלמת ביותר מומלץ להיעזר ביועץ פיננסי מומחה ומקצועי שיסייע לכם בכל הקשור לביטוח וקופות גמל.

ביטוח ופנסיה

אנו בריאלפיקס לשירותכם בשירותי ליווי פנסיוני מלא הכולל ייעוץ מקיף והצעת מסלולי חיסכון בתנאים מעולים, איתור קופות וכספי חיסכון שהופקדו עבורכם או עבור קרובי משפחה שנפטרו ואינכם יודעים היכן לאתר את קופת הגמל שלהם בשיטת "מצא את הכסף", איחוד קופות  ממקומות עבודה שונים שיגדיל משמעותית את הרווחיות של הקופה.

בריאלפיקס חוסכים לכם בדמי ניהול הקופה, מוזילים את דמי הביטוח ובונים בעבורכם חבילות ייעודיות ומותאמות לצרכים שלכם כגופים פרטיים, עסקיים או מוסדיים. אנו מסדירים את כל הליכי הבירוקרטיה, מייצגים אתכם נאמנה מול נציגי חברות הביטוח ומתוגמלים כיועצים פנסיונים אובייקטיביים על בסיס הצלחה בלבד.

בכדי למקסם את כספי החיסכון שלכם מומלץ לתאם פגישת ייעוץ בריאלפיקס עם יועץ פיננסי מורשה ללא כל התחייבות מצידכם ולקבל את כל המידע הנדרש לגבי קרנות הפנסיה וקופות הגמל שברשותכם.

 

 

 

©Total diagnostic finance

חבילות ביטוח וניהול סיכונים

always made with a simle

ריאלפיקס פיננסים