ריאלפיקס פיננסים

בדיקת זכאות למשכנתא​

מאצל רובנו, על מנת שנוכל לקנות דירה חדשה, עלינו להיכנס ל"מרוץ" המתחיל בלקיחת שכנתא. המשכנתא הינה הלוואה מהבנק המיועדת בעיקר לקבלת סכומי כסף גדולים והמוחזרת במהלך פרק זמן ממושך של עד עשרות שנים. חשוב לדעת כי לא כולם זכאים למשכנתא וישנם כאלה שאומנם יכולים לבקש אותה, אך לא בתנאי זכאות.

 

אצלנו בריאלפיקס תוכלו ליהנות משירות בדיקת זכאות למשכנתאות ומייעוצם וליוויים  של יועצים פיננסיים מקצוענים, שילוו אתכם עד להשגתה של משכנתא אופטימאלית!

 

על מנת לקחת משכנתא עליכם לגשת לבנק ובהתאם להון האישי שלכם, ייקבע סכום המשכנתא שתוכלו לקחת.

 

לא הרבה יודעים זאת אך ישנם שני סוגים של משכנתאות (לדיור): 

  • משכנתא מסובסדת
  • משכנתא מסחרית (בנקאית)

 

המשכנתא המסובסדת הינה הלוואה בעלת תנאים מועדפים הניתנת בסיוע ממשרד הבינוי והשיכון, לקבוצות באוכלוסייה העומדות בקריטריונים מסוימים. 

המשכנתא המסחרית, הינה משכנתא שניתנת על ידי הבנקים, כל בנק ודרישתו.

כפי שציינו, המשכנתא המסובסדת היא בעצם משכנתא עם תנאים אטרקטיביים הפונה לקבוצות באוכלוסייה אשר עומדות בקריטריונים מוגדרים. אטרקטיביות המשכנתא המסובסדת, באה לידי ביטוי, בשיעורי אחוז ריבית נמוכים ובטווח החזר נוח יותר. כמו כן, אין עמלות פירעון מוקדם ועלות השמאות היא נמוכה יותר. 

 

זכאות למשכנתאות ניתנת על פי הצגת תעודת זכאות אשר ניתן להנפיק במשרד הבינוי והשיכון.

בכדי לבצע בדיקת זכאות, יש להגיש לידי משרד הבינוי והשיכון:

תעודת זהות, אישור על מספר חודשי שירות צבאי או לאומי, תעודות נישואין, צילום תעודות זהות של אחים ואחיות ופרטים נוספים ככל שידרשו ממשרד הבינוי והשיכון.

המשכנתא המסחרית הבנקאית הינה משכנתא שרוב האוכלוסייה יכולה לקחת ואין בה תנאים אטרקטיביים במיוחד. 

 

התייעץ עם אנשי מקצוע ומומחים בתחום ואל תיתן להזדמנות לחמוק מידך

יועץ פיננסי איכותי, יעמוד איתן עבורכם אל מול המערכות הבנקאיות, יידע כיצד להתמקח ולהשיג עבורכם את מסלול המשכנתא הכי המשתלם, שתשמחו לחתום עליו עם חיוך. יועץ שכזה, לא ישאיר קצוות ושאלות פתוחות וייפרד מכם לשלום רק לאחר אישור המשכנתא הסופי.

המומחים של ריאלפיקס יבנו את התמהיל האופטימאלי עבורכם, מתוך ראייה פיננסית רחבה מקצועית. הניסיון שצברו מומחיה של ריאלפיקס במרוצה של עשרות בשנים, יניב עבורכם את התוצאה הטובה ביותר. 

 

בזכות ייעוץ ההשקעות של ריאלפיקס, תוכלו למצוא את עצמכם חוסכים בסכומים כבדים שעשויים להגיע עד מאות אלפי שקלים!

 

ריאלפיקס תמנע מכם לבזבז ימי עבודה יקרים, בהתרוצצות מול הבנקים ובין כל תהליכי הבירוקרטיה הפיננסיים.

 

אצלנו בריאלפיקס תוכלו ליהנות משירותים פיננסיים בתחום המשכנתאות כמו מייעוץ וליווי פיננסיים בדרך לקבלת משכנתא, מייעוץ והכוונה ב-מיחזור משכנתאות, ועוד.

 

אצל רבים המילה משכנתא מעוררת אסוציאציות שליליות; הערימות של הטפסים, הבירוקרטיה הבלתי פוסקת והתשלומים החודשיים במשך שנים ארוכות...

 

-REALFIX חברת ייעוץ פיננסי שנלחמת על האינטרסים האישיים שלכם!