ריאלפיקס פיננסים

בדיקת משכנתא​

מצאת את בית חלומותיך. כמו רוב האנשים היעד הבא שלך הוא לקחת משכנתא. המשכנתא הינה הלוואה בסדרי גודל של סכומים גבוהים במיוחד. גובה סכום המשכנתא, נקבע בהתאם לסכום ההון האישי, כלומר, ככל שההון האישי שלך גדול יותר כך הלוואת המשכנתא שלך תוכל להיות גבוהה יותר. הדרך שלך לדעת מה גודל המשכנתא שביכולתך לקחת היא דרך בדיקת משכנתא. אצל רוב הבנקים, הליך זה מוכתם באינטרסים אישים.

אנחנו ב-REALFIX מבטיחים הליך נקי מאינטרסים. מטרתנו היא להעניק ללקוחותינו שירות אמין ויעיל, תוך הצבת רווחתם הפיננסית בראש סדר עדיפויותינו!

תהליך בדיקת משכנתא

ניתן לחלק את בדיקת המשכנתא לשני חלקים:

בחלק הראשון אנחנו רק מעוניינים, לבדוק מה הוא סכום ההלוואה שיהיה ביכולתנו לקחת.

מצאת את בית חלומותיך ועכשיו אתה מעוניין לקנות אותו. כמו רוב האנשים ככל הנראה, אין בבעלותך את הסכום הנדרש לקניית בית חדש. המשכנתא באה לעזור לנו במצב כזה. מדובר בהלוואה ארוכת טווח של סכומי כסף גבוהים במיוחד. סכום ההלוואה הפוטנציאלי שלך יהיה מותאם למצבך הכלכלי, ובהקשר זה, להון שהספקת לצבור.

לפני שאתם הולכים לסגור משכנתא על דירה, בצעו בדיקת משכנתא !

החלק השני מתייחס אל המצב שלאחר לקיחת המשכנתא.

כמו שאמרנו, משכנתא הינה הלוואה לתקופת זמן ממושכת במיוחד. בתקופה זו עלולים להתרחש תמורות ושינויים רבים: המצב הכלכלי עלול להידרדר, הריביות עשויות לעלות ואם לא תהיה ער למתרחש, מבלי לשים לב, אתה  תקלע לצרות. לכן, מומלץ לבצע בדיקת משכנתא גם לאחר לקיחתה. אחת לפרק זמן מסוים.

בדיקת משכנתא היא האצבע על הדופק, המסייעת לבחינת ולתכנונה הדינמי של פעילותכם הפיננסית.

לקחת משכנתא זה תהליך חשוב ומורכב, תן למומחים לעזור לך.

אתה בטח יודע שלא על כל מומחה ניתן לסמוך, במיוחד לא בתחומים שאתה פחות בקיא בהם.

רוב האנשים ניגשים לבנק שלהם להתייעצות בנוגע למשכנתאות: בירור על זכאות למשכנתא, בדיקת משכנתא ובירור על בניית תמהיל אופטימאלי. לא כולם חושבים על כך, שכחלק ממערך העובדים של הבנק, יועצי המשכנתאות הבנקאיים נאמנים קודם כל לאינטרס הבנקאי.

אפשר לראות זאת כניגוד אינטרסים ארגוני, שיועצי משכנתאות בנקאיים יספקו ייעוץ והכוונה אשר יטיבו עם מבקשי הלוואות המשכנתא.

עדיף לפנות ליועצים פיננסיים או לחברות פיננסיות פרטיות, שמטרתם היא לייצר עבור לקוחותיהם תנאים כלכליים אופטימאליים בכל התנהלות כספית.

 

אם כבר מומחים, אז ריאלפיקס!

 

  • אנחנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ אצלנו בריאלפיקס וליהנות משירות מקצועי של יועצי משכנתאות מן השורה הראשונה!
  • בתחום המשכנתאות, אנו עוסקים בייעוץ וליווי תהליכי לקיחת משכנתאות חדשות, ב-מיחזור משכנתאות, בעולם ביטוחי המשכנתא, בנושא של משכנתאות לעסקים ובהשגת משכנתאות דחויי בנקים.
  • לנו בריאלפיקס יש הסדרים בלעדיים עם רוב חברות היזמות החשובות ועם כלל המערכות הבנקאיות!

בדיקת משכנתא