​ 

כמעט בכל פעם בה תפתחו את מדור ההשקעות בעיתון כלכלי או בעיתון כללי אחר תיתקלו בפרסומות המציעות לכם רכישת נכסים בחו"ל במחירים מוזלים ביותר ולהרוויח סכומים נכבדים על השכירות כך שתוך תקופת זמן קצרה תכסו את ההשקעה ותתחילו להרוויח בגדול.

נשמע מבטיח? בהחלט! אך מי אמר שזו האמת לאמיתה?

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחול

מאחורי השקעות בחו"ל טמונים פעמים רבות מלכודות מסוכנות ותרגילי עוקץ מתוחכמים, כאשר העומדים מאחוריהם מנצלים את תמימותו של האזרח הפשוט וחובב ההשקעות לצד חוסר בקיאותו בכל הנוגע לנדל"ן בחו"ל, בלשון חלקלקה ובקמפיין פרסומי סוחף הם לוכדים עוד ועוד אנשים ישרי דרך שבסך הכל רצו להרוויח כמה פרוטות ומוצאים עצמם מסובכים עד צוואר בחובות על רכישת הנכס כשאין להם יכולת לצאת מהבוץ...

בריאלפיקס מועסקים אנשי מקצוע ייעודיים לתחום רכישות נכסי נדל"ן בחו"ל, המכירים היטב את כל הסודות בתחום, אנשי נדל"ן מהמובילים בשוק, עו"ד, רו"ח ויועצים פיננסיים ועוד מומחים הבודקים לעומק כל הצעה וממליצים ללקוחותיהם היכן להשקיע ומאיפה לברוח וכמה שיותר מהר.

להלן סיקור קצר של הנדל"ן ברחבי העולם ומעט טיפים על קצה המזלג:

המלצות איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחול

הונגריה-בודפשט

המשבר הכלכלי של 2008 עדיין נותן את אותותיו בשוק הנדל"ן בבודפשט וקיים ביקוש רב לדירות למול היצע דל. בשנים האחרונות נכנסו אלפי משקיעים לשוק וביניהם משקיעים סינים, רוסים ואקראינים לצד המשקיעים האירופאיים .
ניתן לרכוש דירה נאה החל מ-400,000 ש"ח ולהינות מתשואה של בין 9%-16% .
כמו כן, בשל המיסוי הנמוך בהונגריה ועדיין מחירים נמוכים יש אפשרות להשבחה של כ-15% בשנה. בריאלפיקס יכוונו אתכם להצעה המשתלמת ביותר ונטולת הסיכונים.

אמסטרדם-הולנד

אמסטרדם נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בתחומי הנדל"ן ודירות רבות במרכז העיר ובשאר האיזורים מוצעות כל העת למכירה. ככל שהדירה ממוקמת במרכז העיר ובקרבת אטרקציות תיירותיות מחירה עולה.
יש לבדוק היטב כל הצעה בהתאם למטרת ההשקעה- השכרה לתיירים או לתושבים.

התשואה באמסטרדם נעה בין 7%-9% והמיסוי נמוך מאוד.
יחד עם זאת מחיר דירה ממוצעת היא כ-1,600,000 ש"ח. בריאלפיקס אנו נדע למצוא עבורכם את הנכס השווה ביותר בעיר.

ארה"ב

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות נתונה במסלול של צמיחה מתמדת ועליית מחירי הנדל"ן בכל הערים מאז משבר 2007.
לפיכך ממליצים חברות ההשקעה על רכישת נכסים בארה"ב בהקדם האפשרי ולמכירתם במחיר גבוה יותר בעוד מספר שנים כשבינתיים תוכלו ליהנות מהתשואה המובטחת. ז
ה נשמע מצוין ממבט ראשון אך יש לבדוק לעומק כל הצעה לגופה בכל איזור ולוודא כי אכן ההבטחות על הנייר יוכיחו את עצמם גם במציאות.

קנדה

קנדה מאופיינת ברמת חיים גבוה ביותר שבאה לידי ביטוי גם באופי שכונות המגורים שבתוכה, והן מורכבות בעיקר מבתים פרטיים יפהפיים ומפנקים בטורונטו וסביב לה, כשלאחרונה החלה מגמת האיכלוס בבניינים רבי קומות לצבור תאוצה.
שוק הנל"ן הקנדי מציע מבחר גדול של בתים ובניינים להשקעה. כל אחת מההצעות יכולה להיות שווה זהב ובה בעת להתגלות כמקסם שווא.

בוקרשט – רומניה

רומניה נחשבת לארץ מפותחת מרובת אוכלוסין והיצע השקעות הנדל"ן בה גדול מאוד ומכיל אינספור אפשרויות: קרקעות חקלאיות, קרקעות לבניה, שטחי מסחר ובתים פרטיים, בנייני מגורים ובתי מלון ועוד.
בכדי לדעת איזו השקעה משתלמת יד צורך לערוך בדיקות עומק יסודיות ולוודא את כל הפרמטרים ונתוני הנכס מכל ההביטים על מנת להגיע למסקנה הנכונה - יש לבדוק את המקום מבחינה גיאולוגית, טיפוגרפית, תשתיתית, קרקעית, משפטית ועוד...
ורק לאחר הצלבת כל הנתונים ניתן לדעת את טיב ההשקעה המוצעת.

פראג-צ'כיה

פראג הינה פנינת החמד של צ'כיה ויש לה את כל היתרונות של עיר משגשגת ופוטנציאל רווחים גבוה מעסקאות נדל"ן - היא עיר תיירותית אהובה,יש בה עסקים רבים ומפותחים, בנייני מגורים חדישם לצד בתים כפריים והיא נמצאת בתהליך גידול ופיתוח מתמיד.
בפראג תמצאו דירות רבות ונכסים להשקעה, רך לפני הכל חשוב לברר מי הם בעלי הנכס, וכמה מיסים תצטרכו ללשם בנוסף לסכום ההשקעה הראשוני.

סופיה-בולגריה

עידן הקידמה לא פוסח גם על בלוגריה שהופכת בשקט למעצמה משגשגת ומפותחת, הרבה בזכות הקמתו של נמל התעופה הבינלאומי המתקדם בתחומה שמחבר אותה אל העולם ומאפשר לה לייבא ולייצא סחורות ולהזרים חיים בעורקי הכלכלה של המדינה.
השקעות הנדל,ן בבולגריה מתחלקות למספר סוגים כשהרווח שבהן הוא בתים ישנים הנרכשים על ידי משקיעים זרים במטרה לשפצם ולהשכירם או למוכרם מחדש.
במציאות השקעה זו לא מסתמנת כרווחית במיוחד אך יש לבדוק כל השקעה לגופה על פי חוות דעת כלכלית מקצועית מהמומחים ל ריאלפיקס.

ברלין ודיסלדורף – גרמניה

היקף עסקאות רכישת נכסים באירופה ובגרמניה בפרט מכפיל את עצמו מדי שנה כשהמחזור השנתי עומד כיום על מעל למיליארד אירו רק ב5 הערים הגדולות בגרמניה: ברלין, מינכן, המבורג ודיסלדורף. רכישת נכסים בגרמניה נחשבת לעסקה יציבה ומניבה במושכת אלפי משקיעים בשנה, עם זאת, הצפת השוק בדירות להשקעה איננה מעלה את הביקוש שלהן.
ועל כן יש לערוך בירור יסודי בטרם קבלת החלטה על רכישה כזו.

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחול - סיכום

לסיכום, ניתן לומר כי בכדי לא ליפול להרפתקה מסוכנת עם השקעות נדל"ן בח"ול, חובה להיעזר ביועצים פיננסיים מקצועיים אשר ימליצו לכם על השקעות איכותיות ורווחיות מותאמות אישית לתקציב שלכם ולמטרת ההשקעה.

אנו בריאלפיקס לשירותכם, עם חבילת שירותים כוללת לבניית מסלול ההשקעה המשתלם ביותר עבורכם.

 

 

 

 

 

©TOTAL DIAGNOSTIC FINANCE

 רכישה וניהול הנכסים בחו"ל, פיקוח פרויקטים

always made with a simle

ריאלפיקס פיננסים